mLegitymacja

Kampania na temat smartfonów.

Szanowni Państwo!
Zapraszam do udziału w kampanii edukacyjnej dotyczącej nadużywania nowoczesnych technologii przez dzieci i młodzież. W załączeniu materiały edukacyjne ( broszury i prezentacja ) oraz pismo Państwowego Inspektora Sanitarnego w Parczewie. Proszę o przekazanie pedagogom szkolnym/psychologom, o ile są w szkole lub wychowawcom klas. Materiały skierowane są do rodziców, ale można je wykorzystać do pracy z dziećmi, podczas godzin wychowawczych. Jeśli jest możliwość wysłać rodzicom przez dziennik elektroniczny. Zdalne nauczanie i kwarantanny to nasza codzienność niestety, wtedy dzieci mogą w sposób niekontrolowany korzystać z internetu, smartfonów. Warto zwrócić uwagę rodzicom jakie to może mieć konsekwencje.
Z poważaniem
Justyna Dominik
Stanowisko ds. Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia
PSSE w Parczewie
Prezentacja Wirtualny Swiat – zapraszamy do lektury

 


Wkrótce – możliwość zakładania konta i instalowania aplikacji – mlegitymacja szkolna –

 


Szanowni Państwo,

wraz ze zbliżającym się rozpoczęciem nowego roku szkolnego przypominamy, iż w związku z tym, iż Państwa szkoła przystąpiła do programu mLegitymacja uczniowie Państwa szkoły mają możliwość bezpłatnego korzystania z Generatora Zdjęć do mLegitymacji.

Bezpłatny Generator Zdjęć do mLegitymacji umożliwia wykonanie niezbędnego zdjęcia przy pomocy dowolnego smartphona. Wystarczy zrobić zdjęcie, a Generator automatycznie wybieli tło oraz wykadruje zdjęcie tak, żeby spełniało ono wymogi dotyczące zdjęcia do mLegitymacji.

 

Generator – https://passport-photo.online/pl/zdjecie-do-mlegitymacji

 

 

Poradniki:

Szczegóły wkrótce – proszę nie wysyłać zdjęć do sekretariatu!!